SILNIČNÍ MOSTOVÉ VÁHY, KOLEJOVÉ VÁHY, VÁHY PRO NAKLADAČE A MANIPULÁTORY, MOBILNÍ VÁŽÍCÍ

SYSTÉMY

INDIKÁTORY PRO VÁHY ŘADY GX
více více
Váha GX18
dostupné jako náhradní díly
Indikátory Indikátory Snímače sil Snímače sil Displeje Displeje Bezdrátová zařízení Bezdrátová zařízení Závory semafory Závory semafory Závaží Závaží Úvod Úvod Produkty Produkty O nás O nás Poptávka Poptávka Kontakt Kontakt E-shop E-shop GRAVEX N TM VÁŽENÍ  BEZ  LIMITŮ Kamery Kamery
VAHY PRO, s.r.o. Bořislav 124 415 01 Teplice E-mail: vahypro@vahypro.cz Tel/fax: +420 475 620 800 Tel: +420 475 221 370 Starší webové stránky Gravex
GRAVEX N TM
VÁŽENÍ BEZ LIMITŮ
Katalog
GX190 s
GX190 i
GX19 s
GX19 i

GX1000 "1 SYSTÉM 1000 MOŽNOSTÍ”

Představujeme

Vám

zcela

nový

vážící

systém

GRAVEX

GX

1000,který

je

navržen

pro

přesné

a

rychlé

vážen

v

celém

spektru

průmyslových

a

obchodních

aplikací

.GX

1000

je

schválen

pro

obchodní

vážení

dle

nové

normy

ČSN

EN

45501:2015

a

splňuje

též

podmínky

pro

připojení

k

PC

nebo

tiskárně

se

záznamem

do

ALIBI

PAMĚTI

na

1.000

000

posledních

obchodních

transakcí!

GX

1000

je

schválen

jako

stanovené

měřidlo

zkušebním

institutem

NMi

ve

všech

státech

EU.Konstrukce

a

možnosti

GX

1000

umožňují

připojit

analogové

i

digitální

snímače.Profesionálové

ocení

6

bodovou

kalibraci

nebo

komunikaci

s

inklinoměrem

a

běžní

uživatelé

jasně

čitelný

a

přehledný displej indikátoru.

více více více více
Váha GX22AL
Váha GX22SS
VT220S Nerezový indikátor hmotnosti, vyrobeny podle nejvyšších standardů kvality. Uživatelsky přívětivý, jednoduchý a rychlý v provozu, s atraktivním designem z nerezové oceli. Indikátor má sofistikované funkce hardwaru a softwaru. Model představuje výkonné řešení pro velké množství vážení.
VT200 Hliníkový indikátor hmotnosti, vyrobeny podle nejvyšších standardů kvality. Uivatelsky přívětivý, jednoduchý a rychlý v provozu, s atraktivním designem v hliníkovém těle. Indikátor má sofistikované funkce hardwaru a softwaru včetně zabudované baterie. Model představuje výkonné řešení pro velké množství vážení.
M M
dostupné jako náhradní díly
dostupné jako náhradní díly
M
AFM 18 Indikátor je vysoce funkční zcela nový typ indikátoru pro využití při važících aplikacích vhodných pro použití v obchodním styku.
Nerezový model GX 190s je navržen a naprogramován tak, aby poskytoval rychlé a snadné ovládání. Široká škála aplikací pro obecná statická a dynamická průmyslová vážení, počítaní kusů, kontrolu nákladu, vážení kamionů a nádrží, ruční třídění a balení, plnění a dávkování, vědecké vážení a vážení nejvyšších hodnot a monitorování - vše bez ohledu na to, zda se jedná o samostatnou jednotku nebo integrovanou součást systému vážení.
Model GX 190i je navržen a naprogramován tak, aby poskytoval rychlé a snadné ovládání. Široká škála aplikací pro obecná statická a dynamická průmyslová vážení, počítaní kusů, kontrolu nákladu, vážení kamionů a nádrží, ruční třídění a balení, plnění a dávkování, vědecké vážení a vážení nejvyšších hodnot a monitorování - vše bez ohledu na to, zda se jedná o samostatnou jednotku nebo integrovanou součást systému vážení.
Nerezový model GX 19s je navržen a naprogramován tak, aby poskytoval rychlé a snadné ovládání. Široká škála aplikací pro obecná statická a dynamická průmyslová vážení, počítaní kusů, kontrolu nákladu, vážení kamionů a nádrží, ruční třídění a balení, plnění a dávkování, vědecké vážení a vážení nejvyšších hodnot a monitorování - vše bez ohledu na to, zda se jedná o samostatnou jednotku nebo integrovanou součást systému vážení.
Model GX 19i je navržen a naprogramován tak, aby poskytoval rychlé a snadné ovládání. Široká škála aplikací pro obecná statická a dynamická průmyslová vážení, počítaní kusů, kontrolu nákladu, vážení kamionů a nádrží, ruční třídění a balení, plnění a dávkování, vědecké vážení a vážení nejvyšších hodnot a monitorování - vše bez ohledu na to, zda se jedná o samostatnou jednotku nebo integrovanou součást systému vážení.
více více více více více více více více více více 17